5 ویژگی میز نهار خوری مناسب

میز ناهارخوری یکی از وسایل مهم در هر خانه ای است. جدا از اینکه برای صرف غذا استفاده می شود، حس کامل بودن را نیز به اتاق می بخشد. بسیاری از مردم یک میز ناهارخوری زیبا را برای اضافه کردن به تم اتاق و بهتر شدن دکوراسیون خریداری میکنند.

 1. 1.مطمئن شوید که ابعاد میز نهار خوری مناسب با فضای خانه شماست

 2. میز ناهارخوری یکی از وسایلی است که فضای زیادی نیاز دارد. برای جابجایی و قرار دادن صندلی ها باید مقداری فضا در اطراف میز باقی بماند. بنابراین، قبل از خرید، مطمئن شوید که کل مکان مورد نیاز برای قرار دادن میز را در نظر بگیرید. یک روش کارآمد برای تصمیم گیری در مورد اندازه، اندازه گیری طول و عرض اتاق و کم کردن 6 فوت از آنها برای به دست آوردن ابعاد مناسب برای میز ناهارخوری شما است.
 3. میز نهار خوری چستر پایه گرد
  1. 2.در مورد شکل میز تصمیم بگیرید

   
  طرح های ست میز ناهارخوری در اشکال مختلفی وجود دارد. آنها می توانند مربع، مستطیل یا گرد باشند. اگرچه میزهای مربعی و مستطیلی  بین مصرف کنندگان از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند، میزهای گرد یا بیضی به شما فضای زیادی برای حرکت می دهد. از سوی دیگر، انتخاب های بیشتری از اندازه، سبک و سفارشی سازی با میزهای مستطیلی در دسترس است.

  1. 3.پایه ها وچهارچوبی که میز روی آن استوار است را به دقت بررسی کنید

  اغلب، پایه های میز ناهارخوری به فضای پا نفوذ می کند. قبل از خرید میز ناهار خوری، بررسی کنید که آیا پاهایتان به پایه میز برخورد می کند، آیا در هنگام نشستن فضای پای کافی دارید و آیا می توانید پاهایتان را زیر میز روی هم قرار دهید یا خیر؟ چارچوبی که میزرا نگه می دارد نیز می تواند فضای پای شما را کاهش دهد.

 4. انواع پایه های میز نهار خوری
  1. 4. مشخص کنید چه جنسی برای میز ناهارخوری خود می خواهید

  میزهای ناهارخوری در جنس های مختلفی تولید می شوند. شما باید با توجه به نیاز و بودجه خود انتخاب کنید. جنس چوبی یکی از محبوب ترین جنس ها برای میزهای ناهارخوری است زیرا بادوام است و همچنین تعمیر آن بسیار آسان می باشد. صفحه میز را می توان ازجنس سنگ و یا طرح سنگ نیز انتخاب کرد. سنگ ها با وجود اینکه بادوام هستند، لکه ها را جذب می کنند و متخلخل هستند.
  امروزه استفاده از میزهای نهار خوری با پایه های فلزی نیز بسیار ترند شده اند به نحوی که در تمامی فروشگاه ها این مدل ها نیز موجود می باشند .
  میز نهار خوری پایه فلز

  1. یک میز ناهار خوری با روکش محکم بگیرید

   
  میز ناهار خوری چون به طور منظم استفاده می شود ، احتمال فرسودگی زیادی دارد. بنابراین، ساخت و ساز خوب و محکم برای میز ناهارخوری مهم است. ترجیحاً  صفحه میز نهار خوری باید بدون قلاب و ضمائم زیاد به پایه وصل شود. این باعث دوام و استحکام بیشتر می شود.
   

  نتیجه گیری کلی :

   
  بنابراین اگر این مراحل ساده را رعایت کنید، خرید میز ناهارخوری چندان سخت نیست. همچنین می توانید برای مشاهده ست مبل راحتی همراه میز ناهارخوری خود را در مجموعه دوستان مشاهده کنید در مجموعه دوستان می توانید قیمت را مقایسه کنید و از تنوع بالای محصولات بهره مند بشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *