قیمت سرشور آرایشگاهی + نکات مهم خرید صندلی سرشور

قیمت سرشور آرایشگاهی

 

سرشور آرایشگاهی انقلابی نو در زمینه خدمات شستشوی مو می باشد. همه ی خانم ها تجربه ی دشواری شستشوی مو بعد از رنگ کردن آن را دارند. با خرید سرشور  آرایشگاهی ، بدون نگرانی از خیس شدن لباس های مشتری، خدمات رنگ و مش را برای آن ها انجام دهید.

معمولا مشتری ها از خیس شدن یا رنگی شدن لباس هایشان در هنگام اجرای رنگ مو گله مند هستند شما به عنوان یک مدیر سالن آرایشگاهی باید به دغدغه های مشتریان توجه کافی داشته باشید. تهیه سرشور آرایشگاهی هم می تواند یکی از مشکلات همیشگی مشتریان را پایان بدهد

حرفه ای شدن در کار آرایشگری فقط محدود به افزایش توانمندی نیست. بلکه برای افزایش بازدهی و افزایش میزان رضایت مشتریان باید از جدیدترین لوازم و تجهیزات آرایشگاهی استفاده نمود.

سرشورهای آرایشگاهی از کاربردی ترین وسایلی هستند که می توانند به انجام سریع تر خدمات رنگ مو به شما کمک کند.ا گر می خواهید قبل یا بعد از اتمام کار پیرایش به شستشو صورت و مو مشتریان خود بپردازید، حتما به فکر خرید صندلی سرشور باشید.

اگر به تازگی سالن خود را افتتاح کرده اید یا اینکه یکی از برنامه های آینده تان تاسیس سالن زیبایی می باشد بهتر است مقاله لیست خرید تجهیزات آرایشگاهی سالن زیبایی آبان 1402 را بخوانید .

 کاربرد سرشور آرایشگاهی :

از سرشور برای شستن موها بعد از رنگ مو ، کوتاهی و کراتینه و یا سایر خدماتی که مربوط به مو یا شستشوی مو می باشد استفاده می کنند.

ویژگی سرشور آرایشگاهی :

اگر قصد ارائه خدمات آرایشگری را دارید ، به صندلی سرشور نیاز دارید . خرید بهترین سرشور آرایشگاهی  ، شاید کاری ساده به شمار آید. اما باید در زمان خرید به نکاتی توجه کنید که پس از آوردن آن به آرایشگاه و یا سالن زیبایی خود ، از خرید خود راضی باشید !

در صورتی که تصمیم دارید سرشور آرایشگاهی خریداری کنید و اطلاعات کافی در این زمینه ندارید ،  مجموعه دوستان کلیه موارد ضروری را به شما خواهد گفت.

نکات مهم هنگام خرید سرشور آرایشگاهی با کیفیت

1.بودجه

2.راحتی سرشور

3.رنگ سرشور

4.جنس سینک سرشور

5.طراحی و جنس بدنه سرشور

6.ثابت یا متحرک بودن سنگ سرشور  

7.جنس شیرآلات سرشور

8.جنس روکش سرشور

9.متراژ آرایشگاه یا سالن زیبایی

1.بودجه

برای آن که مناسب ترین سرشور آرایشگاهی را برای آرایشگاه خود تهیه کنید، باید به نوع خدماتی که به مشتری ارائه می‌کنید، توجه نمایید. اگر لاین رنگ مو و کراتینه و پروتئین تراپی در سالن شما خیلی پرطرفدار است، باید از مدل های مرغوب و حرفه ای سرشور آرایشگاهی استفاده کنید،

اما اگر خدمات رنگ و مش کمتر در سالن شما ارائه می‌شود، می‌توانید مدل های معمولی و ارزان تر سرشور را بخرید.

بودجه خود را مشخص کنید قیمت صندلی های سالن متفاوت است. قیمت با توجه به مارک ، ویژگی ها و کیفیت مواد ساخت صندلی تعیین می شود . بدانید که چقدر می توانید برای صندلی های جدید هزینه کنید.

بودجه ای را از قبل تعیین کنید و به آن پایبند باشید !

 

2.راحتی پرسنل و مشتریان

اداره یک سالن به معنای ارائه خدمات با کیفیت است .  این را بدانید که همواره مشتریان هنگام ورود به سالن زیبایی به دو نکته توجه می کنند : زیبایی سالن و کیفیت کار شما .

پس ارائه خدمات با کیفیتی که شایسته مشتریان شما هستند ضروری است.

سرشور وی آی پی مشکی روکش چرم

سعی کنید سرشوری خریداری کنید که استفاده از آن توسط پرسنل  شما آسان باشد . توجه کنید که یک صندلی سرشور استاندارد باید امکان راحتی سر و گردن مشتری را در زمان شستن مو ها فراهم کند. همین طور پرسنل باید بتوانند تسلط کافی را در زمان شستشوی مو های مشتری داشته باشند انعطاف و نرمی نشیمن را بررسی کنید

در زمان خرید ، خود را مشتری تصور کنید که می خواهید برای مدتی نسبتا طولانی، بر روی صندلی سرشور بنشینید تا موهای شما را از انواع مواد شستشو دهند

بررسی کنید که راحتی لازم را دارد یا نه! معمولا در قسمت نشیمن و پشتی این صندلی از فوم و اسفنج استفاده می شود . ما به شما توصیه می کنیم که به سراغ صندلی

ای بروید که با فوم گرم ساخته شده باشند تا علاوه بر راحتی ، عمر مفید طولانی داشته باشند تا با استفاده طولانی مدت دچار فرو رفتگی نشود و ظاهر اولیه خود را از دست ندهند

3.رنگ سرشور آرایشگاهی

به رنگ رویه توجه کنید یکی از معیار های اساسی که باید در زمان خرید صندلی نام برده شده به آن توجه کنید. رنگ رویه آن می باشد.

رنگ رویه کار شده در ساخت صندلی ، باید هم خوانی و هماهنگی لازم را با دکوراسیون سالن زیبایی و یا آرایشگاه شما داشته باشد . در غیر این صورت امکان دارد ظاهر سالن را نا مرتب و آشفته نشان دهد .جای گذاری صندلی را پیش از خرید مشخص کنید این صندلی ، جثه بزرگی نسبت به سایر صندلی های آرایشگاهی دارد .

سرشور خوابیده رها صورتی

همین طور برای شستشوی مو های مشتری شما نیاز به لوله کشی آب و فاضلاب دارید . ضمن این که باید در نظر داشته باشید جای گذاری آن  نباید وسط سالن باشد تا رفت و آمد را برای مشتری و یا پرسنل سخت کند . به همین خاطر باید پیش از خرید صندلی ، حتما جای آن را در سالن خود مشخص کنید .

4.به جنس و طراحی سینک سرشور آرایشگاهی توجه کنید

سنگ های شستشو صندلی سرشور ، معمولا از جنس فلز و یا سرامیک ساخته می شوند ما به شما نوع سرامیک را پیشنهاد می دهیم .

چرا که طول عمر مفید بیش تری نسبت به فلز دارد . ضمن این که اگر فلز استفاده شده در ساخت سنگ سرشور آرایشگاهی ، مرغوبیت کافی را نداشته باشد امکان دارد به مرور زمان، به علت شستشو مواد از مو های مشتری ،آسیب ببینند و از ظاهر اولیه خود خارج شوند . در صورتی که در جنس سرامیک این گونه نیست و این جنس از سینک ها ، طول عمر مفید بیش تری نسبت به نوع فلزی دارند .

جنس  سنگ سرشور های ما در فروگاه مبلمان دوستان ضد شوره و ضد رسوب است و از متریال با کیفتی ساخته شده است .

5.طراحی و جنس بدنه را بررسی کنید

منظور از بدنه جنس دسته ها و اسکلت نشیمن صندلی، می باشد. به طور معمول و روتین ، جنس بدنه این صندلی از فلز ساخته می شود.

حتما اطمینان خاطر کسب کنید که صندلی ، از استحکام و مقاومت لازم برخوردار باشد. تا وزن مشتری را به هر مقدار که باشد ، تحمل کند و به مرور زمان و با استفاده زیاد

صدای قیژ قیژ از خود تولید نکند . هم چنین دسته ها باید ارتفاع استانداردی داشته باشند تا مشتری بتواند به راحتی دست های خود را بر روی آن ها قرار دهد و

در مدت زمانی که بر روی صندلی نشسته است خسته نشود. ما به شما صندلی هایی را پیشنهاد می دهیم که دارای قابلیت تنظیم ارتفاع دسته باشند.

اما اگر از نظر هزینه و مبلغ برای شما مقرون به صرفه نیست حتما صندلی ای را انتخاب کنید که ارتفاع آن برای قرار گیری دست مشتری راحت باشد

مشخص کردن جای گذاری صندلی می تواند به شما در انتخاب نوع آن نیز کمک نماید. کدام نوع سرشور آرایشگاهی برای سالن من مناسب است؟

قیمت صندلی سرشور

6.ثابت یا متحرک بودن سنگ سرشور آرایشگاهی ؟

 سرشور سنگ ثابت

سرشور آرایشگاهی سنگ ثابت امکان تنظیم ارتفاع ندارد اما مشتری به آسانی بر روی نشیمن گاه آن می نشیند. بدین ترتیب آرایشگر هم خدمات خود را با تمرکز و دقت بالاتر انجام می دهد

این مدل از سرشورها دارای سینک سفید یا سیاه هستند. صندلی نشیمن نیز در جلوی آن قرار خواهد گرفت. بدین ترتیب مشتریان احساس خوشایندی را تجربه خواهند کرد.

سرشور سنگ متحرک

سرشور آرایشگاهی در مدل پیشرفته تر دارای سینک یا کاسه  متحرک هستند. متحرک بودن سینک این مدل از سرشورها باعث راحتی در کار خواهد شد. در این نوع سرشورها اهرم های مخصوص برای تنظیم میزان ارتفاع سینک وجود خواهد داشت. یعنی به راحتی سینک سرشور را با قد مشتری تنظیم نمود.

مهم ترین تفاوت بین سرشورهای سینک متحرک و سینک متحرک، در قیمت آن ها است. در صورتی که می خواهید حرفه ای ترین تجهیزات را در سالن خود داشته باشید، پیشنهاد می کنیم سرشورهای دارای سینک متحرک را خریداری نمایید. سرشور رها یکی از سرشور های کاسه متحرک فروشگاه مبلمان دوستان می باشد که با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رسد.

7.جنس شیرآلات سرشور آرایشگاهی

یکی از مواردی که باید در زمان خرید صندلی سرشور  به آن دقت فراوانی داشته باشید ، شیر آلات می باشند . به طور کلی شیر آلات این صندلی در دو نوع متحرک و ثابت طراحی و تولید شده اند . اگر صندلی نام برده شده برای یک آرایشگاه و یا سالن پیرایش مردانه می خواهید به شما نوع ثابت را توصیه می کنیم . چرا که در این مدل از شیر آلات صندلی ، طول شیر آلات زیاد بوده و عمل شستشوی موی سر را برای آقایان راحت تر می کند . اما اگر آن را برای یک سالن زیبایی و یا آرایشگاه زنانه می خواهید ، بهتر است به سراغ نوع متحرک شیر آلات بروید . چرا که روند شستشوی مو های مشتری را برای شما آسان تر می کند . البته لازم به ذکر است که حتما باید به نوع سیفون نیز دقت کنید .

سیفون باید ابعاد مناسب برای رد شدن مو های ریخته شده درون سینک را داشته باشد . در غیر این صورت ، عمل تخلیه سینک شستشو را برای شما دشوار خواهد کرد.

8.جنس رویه را فراموش نکنید

رویه صندلی ، یکی دیگر ازمعیارهایی است که حتما باید در زمان انتخاب و خرید سرشور به آن توجه کنید . جنس های مختلفی برای ساخت رویه این صندلی در نظر گرفته شده است ، اما ما به شما چرم مصنوعی را پیشنهاد می دهیم . این جنس از رویه ها ، قابلیت تمیز کردن نشیمن را برای شما آسان می نماید . همین طور عمر نسبتا طولانی تری نسبت به سایر جنس ها دارد  البته برای ساخت این صندلی از چرم طبیعی نیز استفاده می شود . اما چرم طبیعی قیمت خیلی گرانی بر سرشور رقم می زند و همین طور نگهداری و تمیز نمودن آن برای شما دردسر خواهد داشت .

در صورتی که به محافظت و نگهداری آن تسلط نداشته باشید ، پس از مدتی چرم پوسته پوسته شده و ظاهر اولیه خود را از دست می دهد .

قیمت سرشور آرایشگاهی

9.متراژ آرایشگاه

سرشورهای آرایشگاهی ابعاد مختلفی دارند. هر کدام از مدل های این دستگاه ها دارای طراحی خاصی هستند. شما باید پیش از خرید سرشور آرایشگاهی به متراژ سالن خود توجه کنید. در واقع اگر می‌خواهید سرشور به یک وسیله کاربردی در سالن شما تبدیل شود، باید حتما فضای مناسبی برای آن در نظر بگیرید..

جای گذاری صندلی را پیش از خرید مشخص کنید این صندلی ، جثه بزرگی نسبت به سایر صندلی های آرایشگاهی دارد .

همین طور برای شستشوی مو های مشتری شما نیاز به لوله کشی آب و فاضلاب دارید . ضمن این که باید در نظر داشته باشید جای گذاری آن  نباید وسط سالن باشد تا رفت و آمد را برای مشتری و یا پرسنل سخت کند . به همین خاطر باید پیش از خرید صندلی ، حتما جای آن را در سالن خود مشخص کنید .

انواع سرشور آرایشگاهی 

به طور کلی صندلی سرشور در دو نوع ایستاده و مبله طراحی و تولید شده اند . این صندلی ها در نوع مبله ، دارای جای نشیمن ، دسته و همین طور سینک سرشور می باشند . همه ما این نوع از این صندلی را به دفعات دیده ایم و چه بسا از آن در سالن های زیبایی و یا آرایشگاه ها استفاده کرده ایم

سرشور آرایشگاهی ایستاده :

در نوع ایستاده ، سرشور آرایشگاهی صرفا دارای سینک سرشور بوده و مکانی را برای نشستن مشتری ندارد. در صورتی که فضای کمی در سالن برای جای گیری سرشور آرایشگاهی دارید به شما

نوع ایستاده آن را پیشنهاد می دهیم اما اگر فضای کافی برای جای گیری این صندلی را دارید بهتر است برای راحتی مشتری ، از نوع نشسته آن خریداری کنید.

سرشور ایستاده

سرشور آرایشگاهی ایستاده  و معایب آن

سرشور آرایشگاهی ایستاده برخلاف مدل های دیگر نشیمن گاه ندارند. این مدل از سرشورها از دو بخش تشکیل شده اند: کاسه ی سرشور و پایه. سرشور آرایشگاهی ایستاده ممکن است به طور دقیق پشت صندلی قرار نگیرند اما دیگر مدل های سرشور به دلیل دارا بودن محل نشیمن گاه احساس راحتی بیشتری برای مشتری بوجود می آورند. سرشورهای  آرایشگاهی ایستاده علاوه بر سالن های آرایشگاه، می توانند در محیط های پزشکی و آزمایشگاهی هم مورد استفاده قرار گیرند.

سرشور آرایشگاهی مبله :

در طراحی این سرشور همان طور که از نامش هم پیداست ، فضایی را برای نشستن یا به اصطلاح دراز کشیدن مشتری فراهم کرده اند تا مشتری براحتی بتواند حین شستشوی مو هایش احساس خستگی نداشته باشد و در بعضی مدل ها که دارای کاسه متحرک هستند باعث می شود تا از خیس شدن لباس مشتری جلوگیری شود و هم چنین به نسبت قد شتری کاسه را تنظیم می کنند تا هم پرسنل با تمرکز بهتری کارشان را انجام دهند و هم مشتری اذیت نشود.

قیمت سرشور آرایشگاهی چقدر است؟

سرشور آرایشگاهی  بسته به جنس رویه، نوع سینک، شیر آلات و … قیمت گذاری می شود . ضمن این که برند های مختلفی سعی به طراحی و تولید این صندلی کرده اند که هر کدام برای محصول تولید شده خود ، قیمتی را تعیین نموده اند . اما در نظر بگیرید که خریداری صندلی سرشور ، باید کلیه نکات گفته شده را در نظر بگیرید تا پس از خرید ، از داشتن آن پشیمان نشوید .

اگر قصد خرید تجهیزات آرایشگاهی به خصوص سرشور را دارید پیشنهاد ما به شما مجموعه دوستان است چرا که در این مجموعه شما می توانید صفر تا صد تجهیزات آرایشگاهی مورد نیاز سالن خود را خریداری کنید.

با مراجعه به فروشگاه ما می توانید از کیفیت محصولات باخبر شده و قیمت آن ها را مقایسه کنید!!!

هم چنین بخوانید ویژگی های صندلی آرایشگاهی با کیفیت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *