صندلی آرایشگاهی با کیفیت از کجا بخریم ؟

بنر تبلیغات صندلی آرایشگاهی

صندلی آرایشگاه

همانطورکه همه می دانیم این روزها مراجعه به آرایشگاه بسیار رایج شده است و این طبیعت انسان است که برای راحتی و آسایش تلاش کند. یکی از چیزهای ضروری در هر آرایشگاه، صندلی آرایشگاه است که پرسنل و مشتری در آن احساس راحتی کنند. همچنین وجود امکانات در آرایشگاه علاوه بر اینکه مراجعه کننده با رضایت فراوان از خدمات آرایشگاه آنجا را ترک می کند باعث افزایش درآمد آرایشگاه نیز می شود.

با توجه به نیاز روزافزون به صندلی آرایشگاهی مناسب و با کیفیت، قطعا آرایشگران برای خرید صندلی آرایشگاه به بازار آمده اند. اما قبل از خرید این نوع تجهیزات، به دلیل قیمت های نجومی که احتمال دارد با آن مواجه شوند، شوکه شده و گاهی از خرید خودداری می کنند.

پس برای خرید صندلی آرایشگاه نیاز به کسب اطلاعات در مورد آن داریم. آرایشگاه ها از انواع صندلی ها اعم از صندلی آرایشگاهی برقی،  صندلی طرح برقی ، صندلی پدالی ، صندلی پدیکور ، صندلی مانیکور صندلی کوپ و … استفاده می کنند.

صندلی VIP آرایشگاه

صندلی های سالن VIP برای آرایش، مدل مو و سایر اعمالی که در سالن ها انجام می شود مناسب است. این صندلی ها باعث راحتی بیشتر کار آرایشگر می شود و از زانو و کمر مشتری نیز حمایت می کند و به عبارتی شرایط راحت تری را هم برای آرایشگر و هم برای مشتری ایجاد می کند. زیرا برخی از اقدامات در آرایشگاه ها زمان زیادی را می گیرد و فشار زیادی را به اعضای بدن (به ویژه مشتریان) وارد می کند.

این نوع صندلی های آرایشگاه که به آن صندلی های VIP می گویند برای راحتی مشتریان و آرایشگران دارای امکانات زیادی از جمله تغییر قد و تعویض پشت و … می باشد.

vip-2000-جکدار صندلی آرایشگاهی

شرکت های مختلفی در تولید صندلی های VIP آرایشگاه فعال هستند و این نوع صندلی ها از مواد مختلف و با ویژگی های متفاوت ساخته می شوند. برخی از شرکت ها امکان خواباندن کامل پشتی صندلی های این نوع را فراهم کرده اند.

شرکت های تولیدی صندلی آرایشگاه در ساخت صندلی VIP از مواد فوم مختلفی استفاده می کنند.

در طراحی و ساخت صندلی های آرایشگاه VIP باید اصول ارگونومی رعایت شود تا بهترین شرایط برای فرد نشسته بر روی آن ایجاد شود و کمترین فشار به پشت و زانوهای فرد وارد شود.

بهتر است در خرید صندلی آرایشگاه به موارد زیر توجه کنید:

جک دار بودن

تحمل وزن بالا

قابلیت قفل شدن جک، تا از چرخش صندلی جلوگیری شود

جک دستی برای تنظیم تکیه گاه

پشت سری متحرک با قابلیت تنظیم ارتفاع

نوع  فوم استفاده شده در نشیمن و تکیه گاه

استفاده از  رویه مناسب و با کیفیت

امکان تولید رویه رنگی بنا به درخواست مشتری

میزان گارانتی و خدمات پس از فروش

متناسب بودن با متراژ آرایشگاه

صندلی های آرایشگاهی جک دار

برخی از صندلی های آرایشگاه دارای جک است. با کمک جک می توان قسمت تکیه گاه را به دلخواه به جلو یا عقب حرکت داد. در برخی از انواع آن، جک در کنار صندلی قرار می گیرد، در حالی که در برخی دیگر از جک به عنوان پدال استفاده می شود.

جک به شما امکان را می دهد صندلی را بالا یا پایین بیاورید یا آن را قفل کنید (ثابت کنید). در نمونه پدالی می توان این حرکات را با حرکت دادن پا تنظیم کرد. اما در مدل دستی، جک، صندلی را با حرکت دست تنظیم می کند.

زمانی که پدال را به سمت بالا فشار دهید، دیگر نمی چرخد و قفل می شود و به همین منظور جک باید از محل شفت و پیستون حرکت کند و بچرخد.

صندلی آرایشگاهی پدالی ال پدا رنگ مشکی

 

فوم استفاده شده در نشیمن و تکیه گاه

در فوم های سرد بافت ها به یکدیگر متصل هستند و به گونه ای کنار هم قرار گرفته اند که وقتی فشار به فوم سرد وارد می شود، هوای داخل بافت ها به بیرون رانده می شود و کف را انعطاف پذیر و نرم می کند. سپس با کاهش فشار روی فوم، هوا از سوراخ موجود وارد بافت شده و فوم را به حالت اولیه خود باز می گرداند.

یکی دیگر از تفاوت های فوم سرد با فوم گرم یا اسفنج ، عمر طولانی تر فوم سرد و پایداری ثابت کشسانی آنها است.

داشتن قابلیت تنظیم ارتفاع

داشتن قابلیت تنظیم ارتفاع یکی از خصوصیات بسیار مهم صندلی آرایشگاه به شمار می آید؛ چراکه با داشتن این ویژگی مهم کاربران آن می توانند ارتفاع این نوع صندلی را در همان اندازه ای که با تسلط بهتری می توانند کار خود را انجام بدهند، تنظیم کنند و در نتیجه از خستگی آن ها در زمان کار به دلیل قرار گرفتن در موقعیت کاری مناسب تا حد زیادی کم خواهد شد.

 

داشتن رویه با کیفیت

داشتن رویه با کیفیت از خصوصیاتی است که برای کلیه ی تجهیزات آرایشگاهی نظیر صندلی های آرایشگاه بسیار مهم و ضروری به شمار می آید، چون این تجهیزات دائما در معرض مواد ضدعفونی کننده و مواد شوینده هستند. به دلیل این که پس از هر بار استفاده نمودن از این تجهیزات، نیاز به ضد عفونی کردن و شستشوی آن ها وجود دارد، رویه ای بسیار با کیفیت برای این نوع صندلی ها در نظر گرفته شده است .

 

گارانتی صندلی آرایشگاه

مژده به خریداران صندلی آرایشگاهی  ، در مجموعه دوستان با خرید صندلی برقی دوموتوره می توانید از گارانتی یک ساله بهره مند شوید

صندلی آرایشگاه و میکاپ

از لوازم اصلی و تجهیزات اولیه آرایشگاه یا سالن زیبایی می توان به صندلی آرایشگری و میکاپ آن اشاره کرد. داشتن صندلی آرایشگاه مناسب می تواند راحتی در حین کار آرایشگر و همچنین آرامش خاطر مشتری را فراهم کند.

امروزه شاهد انواع مدرن صندلی های آرایشی برای آرایشگاه ها هستیم. طراحی این صندلی ها به گونه ای است که ارتفاع آنها را هم به صورت دستی و هم به صورت خودکار تنظیم می کند. بدین ترتیب در حالت اتوماتیک زمانی که مشتری روی صندلی می نشیند، آرایشگر می تواند با فشار یک دکمه ارتفاع آن را تنظیم کند تا دسترسی به صورت و موهای مشتری در حین کار آسان شود. در صورتی که انواع دستی آنها دارای پدال در کنار آنها است که به وسیله آن می توان قد و ارتفاع صندلی را تنظیم کرد.

مهم ترین نکته در خرید صندلی آرایشگاه برای آرایشگر و میکاپ آرتیست توجه به مواد به کار رفته در رویه آن است. همیشه باید صندلی هایی را انتخاب کنید که سطح آنها برای نظافت مناسب باشد. بنابراین آرایشگر می تواند پس از استفاده توسط مشتری به راحتی و مرتب آنها را تمیز کند.

صندلی آرایشگاهی پرشیا-پروانه-ای-

امروزه شاهد استفاده از انواع مختلفی از صندلی های آرایشگاه برای کارهای مختلف هستیم، از اکستنشن مو گرفته تا رنگ کردن مو، کوتاه کردن و ترمیم ناخن ها و حتی مراقبت از پوست، ماساژ و غیره.

ویژگی های صندلی استادکار آرایشگاه

استادکار باید ساعات زیادی از روز را در آرایشگاه بگذراند و مشغول درست کردن مو و آرایش صورت مشتریان باشد. بنابراین، داشتن یک صندلی راحت و قابل تنظیم برای انجام کار شما بر روی مشتری ضروری است.

بنابراین طراحی صندلی آرایشگر باید به گونه ای باشد که در حین کار کمتر خسته شود تا بتواند در حین کار بهتر به ارباب رجوع خدمات ارائه کند.

بنابراین صرف هزینه برای خرید صندلی آرایشگاهی مناسب می تواند رضایت مشتری را از شغل آرایشگری افزایش داده و در نهایت سود و درآمد آرایشگر را افزایش دهد. همیشه صندلی هایی را انتخاب کنید که در هنگام استفاده از مقاومت بیشتری برخوردار باشند.

به طور کلی یک صندلی آرایشگر باید دارای ویژگی های زیر باشد:

راحت برای استفاده های طولانی

تحمل وزن بالا

قابلیت تنظیم ارتفاع برای افراد مختلف

جنس روکش مناسب

در آخر قیمت مقرون به صرفه

 

انواع صندلی آرایشگری و میکاپ و کارایی هرکدام؟

همانطور که در قسمت های قبل گفتیم در آرایشگاه از صندلی های مختلفی استفاده می شود. این صندلی ها از میز جلو تا محلی که استاد در آن عمل های زیبایی را انجام می دهد، متغیر است. بنابراین هر کدام از این صندلی های آرایشگاهی بسته به نحوه استفاده در آرایشگاه،  ویژگی های خاص خود را دارند. در این قسمت شما را با تعدادی از آنها آشنا می کنیم.

صندلی آرایشگری مدل کوپ

مدل صندلی آرایشگاهی کوپ به صورت کاسه ای و مربعی ساخته شده و به سالن های زیبایی منتقل می شود. این صندلی ها عملکردی راحت دارند تا مشتری بتواند برای مدت طولانی روی آن بنشیند.

زیرا مشتری باید ساعت های زیادی روی صندلی بنشیند و آرایشگر آرایش مو، کوتاهی مو و … انجام می دهد. به طور کلی بدنه اصلی این نوع صندلی از فلز، فوم، چرم و پلاستیک ساخته شده است و بهترین کیفیت جنس چرمی رویه آن است که کار را برای نظافت راحت می کند.

صندلی پدالی گلایل سفید

طراحی زیبا در کنار راحتی، تنظیم ارتفاع، قابلیت چرخش صندلی برای دسترسی آسان به موهای آرایشگاه از ویژگی های مهم این صندلی هاست.

صندلی آرایشگاهی برقی

صندلی آرایشگاه برقی یکی از پرکاربردترین صندلی ها برای سالن های زیبایی است. شکل برقی این صندلی ها تنظیم صندلی را برای دسترسی آسان به آرایشگر آسان می کند. این مدل صندلی به طور گسترده ای در رفع موهای زائد صورت و ابرو، ماسک صورت مشتری، خالکوبی ابرو، میکرو بیلدینگ ، آرایش صورت و غیره استفاده می شود. رویه این صندلی ها از مواد مرغوب ساخته شده و در برابر پوسیدگی بسیار مقاوم است.

مزایای استفاده از صندلی برقی :

1.راحت تر انجام شدن کارها

2.تسلط بیش تر افرادی که کارهای متنوع زیبایی را انجام می دهند بر روی انجام کارهای خود.

3.کم شدن میزان خستگی متخصصین زیبایی در حین انجام کار به دلیل داشتن امکان تنظیم موقعیت و یا مدل صندلی برقی زیبایی در بهترین حالتی که می توانند راحت تر کار خود را انجام بدهند.

صندلی آرایشگاهی برقی دوموتوره

صندلی آرایشگاهی برقی زنانه :

اگر بخواهیم پرکاربردترین و محبوب ترین نوع صندلی آرایشگاهی را به شما معرفی کنیم باید صندلی آرایشگاهی برقی زنانه را مورد نظر قرار دهیم. این نوع صندلی‌ها در کنار تمام ویژگی‌هایی که یک صندلی معمولی دارد، قسمت اختصاصی برای قرار دادن پا داشته و علاوه بر آن قابلیت چرخش نیز برای صندلی در نظر گرفته شده است.

این صندلی‌ها با دارا بودن جک الکتریکی، این قابلیت را دارند که ارتفاع نشستن را تنظیم کنند تا آرایشگر با  ایجاد تنظیمات دلخواه خود بیشترین تسلط را بر کار داشته باشد. یکی از ویژگی هایی که به آخرین مدل‌ صندلی های برقی اضافه شده است، قابلیت تا شدن و باز شوندگی است که با استفاده از آن قادر خواهید بود صندلی خود را در هر ارتفاع و در هر زاویه ای که نیاز دارید تنظیم کنید. بدین ترتیب آرایشگر با ایجاد کمترین وقفه در کار، بالاترین تمرکز را برای انجام وظایف خود خواهد داشت و قطعاً این راحتی در نتیجه کار آرایش نیز اثرگذار خواهد بود.

صندلی آرایشگاهی طرح برقی متحرک زنانه

صندلی برقی مردانه

این صندلی همان صندلی آرایشگاه برقی زنانه است با این تفاوت که در آرایشگاه های مردانه استفاده می شود.

این تنظیمات صندلی به صورت خودکار بوده و به راحتی با فشار دادن یک دکمه قابل انجام است. روکش استفاده شده در صندلی برقی مردانه از چرم یا پلاستیک مرغوب ساخته شده است تا بعد از پیرایش به راحتی تمیز شود.

صندلی متحرک طرح برقی مردانه دو دسته

تفاوت صندلی آرایشگاه مردانه و زنانه در چیست؟

تنها تفاوت بین صندلی آرایشگاهی زنانه و مردانه به نحوه استفاده از آنها مربوط می شود. از آنجایی که طیف وسیعی از کارهای پوست، مو و ناخن در آرایشگاه زنانه انجام می شود، تنوع صندلی های مورد استفاده برای این کارها بیشتر است.

در حالی که در آرایشگاه مردانه فقط بر روی عملیات کوتاهی متمرکز شده است که منجر به استفاده از تعداد کمی از انواع مختلف صندلی می شود.

با این حال این روزها شاهد گسترش آرایشگاه های مردانه در زمینه لایه برداری پوست و … هستیم. استفاده از انواع صندلی های آرایشگاهی در این آرایشگاه ها بدون شک در سال های آینده افزایش خواهد یافت.

صندلی آرایشگاهی باید دارای استاندارد لازم و همچنین کیفیت خوب و قیمت مناسب باشد. امروزه طراحی و ساخت صندلی های آرایشگری زنانه و مردانه تغییرات زیادی کرده است و کار یک آرایشگر را راحت و راضی کرده است.

قیمت و خرید صندلی آرایشگاه 

در نظر داشته باشید که هزینه در این قسمت به نوعی سرمایه گذاری برای کسب درآمد بیشتر در آینده است چرا که مراجعه کنندگان قرار است احتمالاً ساعت‌های طولانی را بر روی صندلی ها نشسته و خدمات برای آنها انجام می  پذیرد. لذا اگر احساس راحتی بیشتری داشته باشند، برای دفعات بعدی هم شما را به عنوان آرایشگر خود انتخاب خواهند کرد.

شما عزیزان، از طریق فروشگاه اینترنتی مجموعه دوستان و یا با مراجعه حضوری می توانید صفر تا صد تجهیزات آرایشگاهی مخصوصا انواع صندلی آرایشگاهی را خریداری کنید. مشاوران مجموعه ما می‌توانند، سالن داران و افرادی که قصد خرید صندلی آرایشگاه و تجهیزات آرایشگاه را دارند، به بهترین نحوه راهنمایی کنند تا این دسته از عزیزان بتوانند به راحتی قیمت ها را مقایسه و خرید خود را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *