مبلمان اداری

بهترین صندلی گیم قیمت مناسب

صندلی های گیم یا صندلی گیمینگ که اکثرا در بین گیمرها و طرفداران بازی کامپیوتری محبوبیت بالایی دارد موضوعیست که امروز می خواهیم به آن بپردازیم. به جز گیمرها یوتیوبرها نیز از صندلی گیم استفاده زیادی می کنند.در مجموع اگر با لپ تاپ و کامپیوتر سر و کار دارید و ساعت های طولانی صرف نشستن می کنید صندلی گیم برای شما گزینه مناسبی می باشد.حال می خواهیم بدانیم که تفاوت صندلی گیم با سایر صندلی های اداری در چیست؟

کسانی که برای مدت طولانی مشغول بازی های کامپیوتری هستند می بایست ابزار مناسب این کار را نیز فراهم آورند. همانطور که ماوس های دقیق با واکنش ثانیه ای می توانند شما را برنده یک بازی حساس بکنند وجود یک صندلی گیم خوب به شما کمک می کند با احساس خستگی کم تر و البته آسیب کم تر بتوانید ساعت های طولانی به بازی کردن و یا ادیت ویدئو های یوتیوب خود بپردازید.در ادامه بهترین صندلی گیم تا 3 میلیون تومان را به شما معرفی خواهیم کرد.همین طور شما می توانید قیمت مبلمان اداری، انواع میز و صندلی اداری استاندارد را فروشگاه مبلمان دوستان مشاهده و خرید نمایید.

ویژگی های تاثیر گذار بر قیمت صندلی گیمینگ

راحتی

طراحی ارگونومیک

طراحی خاص

در انتخاب صندلی گیم مهم ترین نکته ای که باید در نظر بگیرید راحت بودن صندلیست. شما ساعت های طولانی را باید بر روی این صندلی ها بنشینید و در صورتی که  صندلی شما استاندارد نباشد موجب ایجاد درد های مزمن خواهد شد. حال باید ببینیم که به چه صندلی استاندارد می گوییم و معیار ما برای خرید بهترین صندلی گیم چیست؟

حتما واژه ارگونومیک به گوش شما خورده است.این کلمه دقیقا چیزیست که ما به دنبال آن هستیم.صندلی گیم ارگونومیک به صنلی گفته می شود که قابلیت تنظیم و شخصی سازی داشته باشد. فیزیک بدن هرشخص منحصر بفرد می باشد و با وجود اینکه ما انسان ها ویژگی های کلی شبیه به هم داریم اما در جزییات تفاوت هایی داریم.پس نمی توان یک نسخه کلی برای همه پیچید و یک صندلی با مشخصه ثابت را به عنوان صندلی اداری استاندارد معرفی نمود.پس به چه صندلی خوب است؟ یک صندلی ارگونومیک! در واقع ما به صندلی ارگونومیک می گوییم که شما بتوانید آن را برای خود شخصی سازی نمایید.صندلی گیم ارگونومیک به شما امکان تغییر ارتفاع، تغییر تکیه گاه و پشت سری را می دهد و این موجب می شود بدن شما در طولانی مدت کمتر خسته شود و آسیب ببیند.

بهترین صندلی گیمینگ 3 میلیونی

باید این نکته را در نظر داشته باشید که همیشه گران بود یک کالا دلیل بر کیفیت آن نیست. شما می توانید با آگاهی بر مشخصه های محصول و بودجه در نظر گرفته خود بهترین انتخاب را داشته باشید. یکی از صندلی های گیمینگ قیمت مناسب موجود در بازار صندلی زیر می باشد که شما میتوانید آن را از فروشگاه مبلمان دوستان مشاهده و خرید نمایید.

قیمت صندلی گیمینگ

این صندلی گیم را نخرید!!

آنچه که در خرید صندلی گیم باید اولویت شما باشد راحتی صندلیست اگر صندلی گیمی که قصد خرید آن را دارید این مشخصه ها را داشت از خرید آن خودداری کنید.

فوم بیش از اندازه سفت و یا نرم در قسمت نشیمن

تکیه گاه ثابت

فاقد قسمت پشت سری و یا پشت سری ناراحت

بدون جک

بدون چرخ

حتما قبل از خرید صندلی ، بر روی آن نشسته و آن را از لحاظ راحتی تست کنید.

تفاوت صندلی گیم با صندلی کامپیوتر

صندلی گیم طوری طراحی می شود که شما را به تجربه یک بازی هیجان انگیز نزدیک کند صندلی های گیمینگ گران قیمتی در بازار موجود است که امکانات زیادی برای شما فراهم می آورد.مانند تغییر شیب تکیه گاه تا 180 درجه و یکسری تجهیزات اضافه تر

در صندلی گیم شما امکان ایجاد تغییرات بیشتری حتی نسبت به صندلی های ارگونومیک اداری دیگر دارید.تغییراتی مثل تنظیم بالشتک، دسته ها و تکیه گاه.صندلی اداری یا صندلی کامپیوتر نسبت به صندلی گیم از طراحی ساده تری برخوردار است.اما صندلی کامپیوتر هم همچنان برای نشستن های طولانی مناسب می باشد.شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه مبلمان دوستان از قیمت صندلی اداری باخبر شوید.

قیمت صندلی کامپیوتر

در واقع بهترین صندلی کامپیوتر، یک صندلی با ویژگی هایست که در مورد صندلی اداری و صندلی گیمر هم صدق می کند. صندلی کامپیوتر مناسب می بایست قابل تنظیم باشد تا شما بتوانید آن را نسبت به فیزیک خود تغییر دهید.تنظیم پشت سری یا هد رست، تنظیم تکیه گاه یا پشتی،تنظیم نشیمن، تنظیم دسته ها و تنظیم ارتفاع همه ویژگی هاییست که بر قیمت صندلی کامپیوتر شما تاثیرگذار است.همانطور که گفتیم تمام این وژگی ها بر قیمت صندلی اداری نیز تاثیر مستقیم دارند و البته متریال نیز در این میان در قیمت صندلی اداری نقش پررنگی دارد.

صندلی گیم قیمت مناسب یا صندلی گیمینگ گران قیمت؟

برای جواب این سوال باید ببینیم که بودجه شما برای خرید صندلی گیم چقدر است؟ اگر ست و بال شما برای خرید کاملا باز است و عاشق بازی های کامپیوتری هستید می توانید از بین برترین برندهای موجود در بازار که امکانات خیره کننده ای دارند خرید خود را انجام دهید اما اگر میخواهید با بودجه مناسب بهترین صندلی گیم قیمت مناسب را بخرید باید در خرید خود دقت و زمان بیشتری صرف کنید تا یک صندلی گیم پیدا کنید که هم طراحی خوبی داشته باشد و زمانی که بر روی آن می نشینید و مشغول بازی هستید شما را محدود نکند و از طرفی ارگونومیک و استاندارد باشد تا در طولانی مدت موجب آسیب به گردن و ستون فقرات شما نشود.پس به خوبی در اینترنت جستجو کنید بهتر است قبل از خرید حتما چندین بار بر روی صندلی بنشینید و آن را از لحاظ راحتی تست کنید.به امکانات صندلی دقت کنید.

آیا برای تغییر ارتفاع مناسب با قد شما جکی تعبیه شده است؟

 درمورد تکیه گاه چطور؟آیا به اندازه کافی امکان تغییر شیب تکیه گاه فراهم است؟

 بالشتک های گردن و کمر وجود دارد؟  برای حمایت از ستون فقرات شما

به کیفیت چرخ ها دقت کنید، آیا ژله ای و روان هستند؟

روکش صندلی از جنسی است که کمتر موجب تعرق شما شود؟

پس از چک کردن این موارد حال می توانید به سراغ طراحی ظاهری بروید.طرحی را انتخاب کنید که به شما حس قهرمان بودن و برنده شدن بدهد.وقتی برروی صندلی گیم نششسته اید و بازی شروع می شود باید حس کنید برنده بازی شما هستید و یک برنده به ابزار نیاز داد.

شاید بخواهید ابزار های مختلف بازی را به محیط خود اضافه کنید پس باید این نکته را در نظر داشته باشید که صندلی شما دراین مورد نیز سازگاری داشته باشد.

شما می توانید مدل های خاص و جدید صندلی گیم را از سایت پینترست ببییند.این سایت ذهن شما را برای انتخاب باز می کند به شما ایده می دهد تا متوجه بشوید سبک مورد علاقه شما چیست.شاید نتوانید همان محصول را خریداری نمایید اما در عوض اطلاعات خود را بالا می برید و می توانید شبیه ترین مدل به آنچه در ذهن دارید را تهیه نمایید.

تصمیم نهایی با شماست

در آخر باید بگوییم این شما هستید که تصمیم می گیرید کدام گزینه را انتخاب کنید. در طول مقاله از مضرات زیاد نشستن مطلبی نیاوردیم چرا که همه شما عزیزان از این موضوع اطلاع کامل دارید و آگاهانه تصمیم گرفتید که یک گیمر باشید.پس ما فقط می توانیم شما را در خرید صندلی گیم استاندارد راهنمایی کنیم تا آسیب ناشی از نشستن های طولانی را کم کنید. اگر می خواهید این آسیب به حداقل خود برسد باید زمانی برای ورزش کردن نیز در نظر بگیرید.پیشنهاد می کنم مقاله “10 راهکار سریع برای کاهش خستگی کارمندان” را مطالعه نمایید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *