لوازم منزل

6 نکته طلایی درخرید میزتلویزیون

قیمت میز تلویزیون همیشه یکی از موارد تاثیرگذار در خرید این محصول می باشد. تلویزیون چندین دهه است که ملکه اتاق نشیمن است.ما از اولین تلویزیون‌های سیاه و سفیدی که شگفتی پدربزرگ و مادربزرگ ما را به تصویر می‌کشیدند، به اشیاء طراحی فوق‌العاده نازک واقعی با وضوح تصویر تا 8K رسیدیم. با خانواده جلوی تلویزیون به تماشای سریال استراحت می کنیم یا با مسابقات تیم مورد علاقه مان هیجان زده می شویم.برای لذت بردن بهتر از همه این لحظات، نه تنها خرید یک تلویزیون خوب، بلکه قرار گرفتن در محیطی که به روش مناسب مبله شده است، مهم است. به همین دلیل، انتخاب مدل میز تی وی که برای ما مناسب است ضروری است.
میز تلویزیون یکی از وسایل مهم و کاربردی در دکوراسیون منزل به شمار می آید و در چیدمان منزل تاثیر بسزایی را دارد. شما عزیزان نیز می بایست طراحی و دکوراسیون منزلتان را باتوجه به نوع و طرح میزتلویزیونتان انجام دهید.نمای کلی خانه برگرفته از وسایل منزل و نحوه چیدمان آن است که امروزه وسایل ضروری خانه علاوه بربرطرف کردن نیاز جنبه تزئینی نیز پیدا کرده است میز تلویزیون نیز از این مورد مستثتی نیست.میز تی وی از سالهای گذشته تا زمان حال تغییر چشمگیری داشته برای مثال درگذشته میزها با ارتفاع زیاد و عرض کم ساخته میشد اما امروز میزها با ارتفاع کم و عرض زیاد ساخته میشودکه تنوع در خرید و قیمت دست ما را باز تر کرده است .

انتخاب میز تلویزیون بسته به اتاقی است که تی وی در آن قرار می گیرد. در سالهای گذشته فقط در  قسمت نشیمن قرار می گرفت، اما به مرور زمان شروع به اضافه کردن این محصول به اتاق های دیگر خانه هایمان مانند آشپزخانه یا اتاق خواب کردیم.

1-فضای بدون به هم ریختگی: یکی از مزیت های اصلی میزتلویزیون، توانایی آن در از بین بردن به هم ریختگی است. با فضاهای اختصاصی برای وسایل الکترونیکی، کابل‌ها و لوازم جانبی خود، می‌توانید محل نشیمن خود را مرتب و منظم نگه دارید و از نظر زیبایی محیطی جذاب‌تر ایجاد کنید پس در موقع خرید این محصول علاوه بر قیمت میز تی وی به اندازه و فضای ذخیره سازی متناسب با اندازه اتاقتان دقت کنید.

2-حفاظت و نگهداری: این روزها با توجه به گرانی لوازم برقی و لوازم منزل مناسب کار سختی شده است .خرید یک میز تلویزیون با کیفیت کمک زیادی در محافظت از لوازم ابرقی ارزشمند شما در برابر گرد و غبار، رطوبت و آسیب های تصادفی کمک می کند. با نگهداری آنها در واحدهای ذخیره سازی تعیین شده، می توانید طول عمر آنها را افزایش دهید و عملکرد آنها را در طول زمان حفظ کنید.

3-بهبود زیبایی شناسی: راه حل های ذخیره سازی رسانه و تلویزیون برای تکمیل دکوراسیون داخلی شما و در عین حال خدمت به یک هدف کاربردی طراحی شده اند. چه طرح‌های مدرن و چه طرحهای دیگر را ترجیح دهید یا زیبایی‌شناسی کلاسیک و روستایی، یک راه‌حل ذخیره‌سازی برای مطابقت با سبک شما وجود دارد.

4-بهینه‌سازی فضا: راه‌حل‌های ذخیره‌سازی تلویزیون و رسانه به‌طور خاص برای استفاده حداکثری از فضای موجود طراحی شده‌اند. آنها می توانند اندازه های مختلف تلویزیون، تجهیزات صوتی و کنسول های بازی را در خود جای دهند و در عین حال فضای عمودی و افقی را به حداکثر برسان.

5-رنگ و مدل : میز تلویزیون باید با دکوراسیون کلی اتاق هماهنگ باشد؛ برای مثال اگر اتاق دارای رنگ‌های خاصی است، میز تلویزیون را به یک رنگ مشابه یا ترکیبی از آن‌ها انتخاب کنید تا تناسب ظاهری ایجاد شود. در انتخاب رنگ میز تلویزیون رنگ مبلمان نیز بسیار تاثیرگذار است؛ بنابراین اگر دیوارها یا مبلمان اتاق دارای رنگی خاص هستند، می‌توانید رنگ میز تلویزیون را به این رنگ‌ها انتخاب کنید یا رنگی را انتخاب کنید که با آن‌ها هماهنگی داشته باشد.

6-خرید آسان :چرا وقتی ما در مجموعه دوستان برای تجربه ای بی دردسر مستقیماً درب منزل شما تحویل می دهیم، وقت و پول خود را صرف رانندگی به محل تحویل گرفتن کنید؟ شما لیست قیمت میز تلویزیون های مارا همراه با تنوع محصولات تماشا کنید تصمیم بگیرید تا ما در اسرع وقت نیاز شما را محیا کنیم .ما ارسال رایگان برای تمام محصولات خود در سراسر بایران داریم. ما انبار خودمان، رانندگان و وانت‌های خود را داریم، بنابراین اطمینان می‌دهیم که محصول را به کارآمدترین و مفیدترین شکل دریافت می‌کنید، در حالی که محصول کاملاً سالم است.تمام تلاش ما جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

تزئین کردن میز تلویزیون بسیار بیشتر از قرار دادن خود تلویزیون روی پایه تلویزیون است. شما می توانید فضای اتاق تی وی خود را فقط با افزودن دکوری روی میز تی وی  که با زیبایی و جریان کلی اتاق هماهنگ است، زیبا تر جلوه دهید. این فرصت را برای دل نشین ترکردن فضا و طراحی این منطقه از دست ندهید، به خصوص با توجه به اینکه شما و مهمانانتان چقدر از این فضای مشترک استفاده می کنید. این ایده برای تزئین میزتلویزیون اجراکنید تا به شما کمک کند کنسول شیک خود را بسازید.مطمئن شوید که عرض کلی پایه بیشتر از عرض کل تلویزیون شما باشد. این برای ایجاد یک میز مقاوم برای تلویزیون شما مهم است.قطعاتی که از نظر ارتفاع، جنس، رنگ، بافت قیمت میز تلویزیون و شکل متفاوت هستند، حرکت بیشتری به مبلمان پایه تلویزیون خود اضافه کنید. لازم نیست دکوراسیون شما بیش از حد جسورانه یا منحرف کننده باشداین امر باعث می شود تمرکز روی تلویزیون از بین برود. در عوض، شکل ظریفی مانندشمعدان های بزرگ یا نیم تنه مجسمه را اضافه کنید. همچنین گلدان میتواند در نوبه خود جلوه زیبایی بدهد. 

فضای اتاق نشیمن تمیز و تازه نگه داریدشاید ساده باشد و زیاد قابل اهمییت نباشد چرا که همون تمیزی و لطافت بدون هیچ گونه هزینه ای میتواند زیبایی به اتاق ببخشد. یک پایه تلویزیونی با رنگ خنثی انتخاب کنید مانند:خاکستری، سفید، بژ یا سیاه را در نظر بگیرید و آن را تنها با چند تکه دکور دارای رنگ‌های ملایم و بی‌صدا با اشکال، رنگ‌ها و ارتفاع‌های مشابه ترکیب کنید. کمتر برای این زیبایی شناسی بیشتر است، بنابراین به هر یک از لوازم جانبی فضایی بدهید تا به تنهایی بایستد و با هیچ رنگی که خیلی دور از پالت اصلی خود نیست تزئین نکنید.

ما برای اطلاعات بیشتر مراجعه کرده ایم به سایت :

With floating, corner, and closed to name just a few units available to choose from, there are plenty of shapes and sizes available to display your TV.

If you’re struggling for space, a floating TV stand is  a great option. They are a modern and stylish alternative to traditional TV units, and give a minimalistic feel and look to your living space. However, it is important to bear in mind that these types of stands usually offer a limited amount of storage.

The one size fits all approach does not apply to TV stands and that’s why corner units are amazing if you need to utilise your available space or you want to open up the room without using too much space. Not to mention the storage capacity that can come with some corner units. As stands are commonly rectangular or square, we recommend that the edges are appropriately accident-proof – to protect the vulnerable, children and pets.Choose the colour and style
Whether your interior theme is industrial or Scandi, contemporary or cottagecore, TV units now come in all sorts of designs. A great starting point for making the decision is to look at the colour of your sofa, curtains or flooring. If these items are lighter in colour then it allows you to consider a wider range of colours for your TV unit. If these items are darker in colour then opting for a lighter option – such as white, silver or even gold will be more flattering to your living space.

اگر برای فضا مشکل دارید، یک پایه تلویزیون شناور یک گزینه عالی است. آنها جایگزینی مدرن و شیک برای واحدهای تلویزیون سنتی هستند و حس و ظاهری مینیمال به فضای زندگی شما می دهند. با این حال، مهم است که در نظر داشته باشید که این نوع استندها معمولاً مقدار محدودی ذخیره سازی را ارائه می دهند. رنگ و سبک را انتخاب کنید

میز تلویزیون راه مناسبی برای غنی‌سازی تجربه سرگرمی شماست و در عین حال به دکوراسیون شما سبک بیشتری می‌بخشد، پس چرا واحد خود را به این بیانیه تزئینی تبدیل نکنید که اتاق نشیمن شما از دست رفته است.

خواه تم داخلی شما صنعتی باشد یا اسکاندی، معاصر یا کلبه ای، واحدهای تلویزیون اکنون در انواع طرح ها عرضه می شوند. یک نقطه شروع عالی برای تصمیم گیری این است که به رنگ مبل، پرده یا کفپوش خود نگاه کنید. اگر این موارد رنگ روشن تری دارند، به شما امکان می دهد طیف وسیع تری از رنگ ها را برای دستگاه تلویزیون خود در نظر بگیرید. اگر رنگ این اقلام تیره‌تر است، انتخاب گزینه‌های روشن‌تر – مانند سفید، نقره‌ای یا حتی طلایی، برای فضای زندگی شما جذاب‌تر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *