مبلمان اداری

دکوراسیون مبلمان اداری

تعریف دکوراسیون

 تعریف دکوراسیون به معنای چیدمان وهماهنگ سازی لوازم و اشیاء با محیط می شود در اینجا ما قصد داریم به شما توضیحی راجع به  این رشته بدهیم که شما  می توانید با  کمی خلاقیت و پشتکار و تمرین مناسب ترین دکوراسیون را  برای مبلمان اداری خود انتخاب کنید.

اگر به فکر راه اندازی دفتر اداری هستید و نمی دانیداز کجا و از چه کسانی کمک بگیرید و به دنبال براورد قیمت مبلمان اداری هستید در این مقاله از فروشگاه مبلمان دوستان با ما همراه باشید تا شمارا در زمینه نکات اصلی  دکوراسیون مبلمان اداری و راه اندازی شرکت یا دفتر اداری  راهنمایی کنیم و همچنین مرکز خرید با بهترین  قیمت میزاداری ویا سایر لوازم اداری مانند صندلی اداری کتابخانه فایلینگ و…..را به شما عزیزان معرفی نماییم.

برای انتخاب یک دکوراسیون مبملنا اداری  مناسب در ابتدا باید دید که چه سبک مدیریتی حاکم بر فضای کارشماست اگرروند کارشما به شکل تیم ورکینگ یاگروهی می باشد و نیاز است کارمندان دائما بایکدیگر تعامل داشته باشند دکوراسیونی که انتخاب می کنید متفاوت از دفاتری است که هر بخش کار مخصوص به خود را انجام می دهد و البته اینکه محیط کار شما دارای ارباب رجوع زیادی باشد یا خیر نیز در انتخاب دکوراسیون مبلمان اداری تاثیرگذار است در تحقیقات بدست امده در سالهای اخیر دفتر شیک و مدرن باعث می شود بازدهی کار شما افزایش یابد .

دکوراسیون فضای اداری به چند دسته تقسیم می شود که یکی از انها پلان باز و بسته است که ما در این مقاله برای شما توضیحاتی راجع به آن می دهیم.

پلان باز در دکوراسیون مبلمان اداری

 در فضای کاری پلان باز معمولا محیط کار درآن  با دیوار یا اتاق محدود نمی شود، دکوراسیون اداری پلان باز شامل فضایست  که به کمک پارتیشن از هم تکفیک می شود و میزها و صندلی های اداری در کنار یکدیگر قرار میگیرند.

همان طورکه می دانید میز و صندلی ادلری یکی از مهمترین لوازم دفترو یا شرکت محسوب می شود و معمولا روئسا در انتخاب میز و صندلی اداری و دیزاین مبلمان اداری خود وسواس زیادی به کار می برند به این دلیل که بیشتر تایم روز را در اداره یا شرکت به سرمی برند به همین دلیل انتخاب یک میز و صندلی اداری اصولی جزء مهترین عوامل می باشد.

در چیدمان پلان باز دست ما  برای انتخاب مبلمان اداری باز تر است و براحتی می توانیم میز و صندلی اداری را با یکدیگر ست کنیم. در انتخاب مبلمان اداری پلان باز باید توجه داشته باشیم انتخاب میز و صندلی هایی با طراحی شلوغ موجب آزار بصری و هرج و مرج خواهد شد.

مزایای پلان باز در دکوراسیون مبلمان اداری

1میزهای اداری و صندلی ها به شکل ردیفی درکنار هم قرار می گیرند و به وسیله پارتیشن از هم جدا می شوند و به صورت عمومی کارمندان در یک جا با هم مشغول به کار می شوند که این امر یک فضای صمیمی و دوستانه وتعاملی را برای کارمندان ایجاد می کند.

2-نور محیط به صورت یک شکل و مساوی برای تمامی کارمندان تقسیم می شود.

3-همکاران در این محیط امکان برقرار ارتباط کلامی با یکدیگر دارند.

4-در این روش تاحدامکان می بایست  از نورطبیعی استفاده کرد.

5-به مهندس طراح امکان این را می دهد تا خلاقیت بیشتری به کار ببرد.

معایب پلان بازدر دکوراسیون مبلمان اداری

از عمده ترین مشکلات پلان باز می توان به این نکته اشاره کرد که کارمندان می توانند به صورت آزاد با یکدیگر ارتباط برقرار کند که این خود می تواند در صورت عدم مدیریت قوی  باعث همهمه و بی نظمی در محیط شود.

 دکوراسیون اداری به روش پلان بسته

فضای پلان بسته همان شرکت ها یا دفترهایی هستند که به وسیله دیوار یا پارتیشن از یکدیگر تفکیک می شوند این فضا باعث می شود تا کارمندان جدا از هم در اتاق های انفرادی به کار خود مشغول باشند. در این روش نیازی نیست که تمامی میز و صندلی اداری از یک جنس و طرح باشد.هر اتاق با توجه نیاز و شرایط می تواند میز و صندلی اداری مخصوص به خود را داشته باشد.

مزایای پلان بسته در دکوراسیون مبلمان اداری

1-ایجاد فضای خصوصی و تمرکز بیشتر روی کار.

2-دسته بندی شدن کارمندان هر بخش از یکدیگر.

3-از بین رفتن همهمه و ایجاد نظم در شرکت یا دفتر.

معایب پلان بسته در دکوراسیون اداری

در فضای پلان بسته امکان دسترسی همکاران به یکدیگر محدود می شود وباعث می شودبرای دسترسی به یکدیگر وقت بیشتری را تلف کنند ودررفت و آمد باشند.

2-افزایش در هزینه ها هم بی تاثیر نیست چراکه لازم است هر اتاق دیزاین و میز و صندلی اداری جداگانه تهیه شود.

تمامی مواردی که در بالا گفته شد به شما کمک خواهد کرد انتخاب خوب و مناسبی داشته باشید.پس از اینکه سبک مناسب خود را انتخاب کردید.باید بدنبال یک مرکز خرید مبلمان اداری باشید تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید.ما به شما فروشگاه مبلمان دوستان را معرفی می کنیم که با حذف واسطه ها قیمت ها را تا حد زیادی پایین آورده است.

سخن پایانی

با توجه به مطالب بالا و سبک کار خود می توانید بهترین گزینه را برای دفتر خود انتخاب کنید.همچنین برای استعلام قیمت مبلمان اداری و قیمت صندلی اداری می توانید به سایت فروشگاه مبلمان دوستان مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *