تجهیزات آرایشگاهی

لیست قیمت هایلایت مو 1402

قیمت هایلایت مو

هایلایت و مش مو

قیمت هایلایت مو یکی از موضوعات ترندی است که تقریبا اکثر بانوان به دنبال آن هستند. ما در این مقاله سعی کرده ایم قیمت هایلایت مو 1402 را برایتان به صورت جز به جز قرار دهیم تا بتوانید براحتی از آن مطلع شوید .

هایلایت مو

هایلایت به روشی از رنگ مو گفته می شود که در آن با کمک فویل یا کلاه یا… قسمت های نازکی از مو را جدا کرده و آن را سایه روشن کنید به صورتیکه با زمینه اصلی موهایتان فقط چند درجه تفاوت رنگ داشته باشد.

این متد هنوز هم یکی از روش های پر طرفدار رنگ مو می باشد. اگر به دنبال تنوع هستید یا دلتان نمی خواهد کل موهایتان را رنگ کنید ،  هایلات به شما پیشنهاد می شود حتما اولین چیزی که به ذهنتان می رسد قیمت هایلایت مو می باشد .

هایلایت مو را هم بانوان و هم دختران انجام می دهند. اگر شنیده باشید کلمه هایلایت دخترانه بسیار در بین آرایشگران رایج است و این به این معنا است که هم تعداد موهای رنگ شده (توسط فویل جدا شده ) کم تعداد است و هم رنگ انتخابی هایلایت بسیار نزدیک به زمینه موها می باشد.

قیمت هایلایت مو 1402

• مزایای هایلایت مو :

1 . ایجاد تنوع

بسیاری از بانوان به دلیل روحیه تنوع طلبی مشتاق این هستند که هر از گاهی تغییراتی هر چند جزیی در صورت یا موهای خود ایجاد کنند هایلایت مو می تواند انتخاب خوبی برای کسانی که به دنبال ایجاد تنوع هستند باشد.

2 . کم هزینه تر بودن نسبت به رنگ کل مو ها

همان طور که می دانید قیمت هایلایت مو به صورت تعداد فویل های استفاده شده می باشد و چون در پروسه هایلایت قسمتی از موها رنگ می شوند در نتیجه هزینه کمتری خواهد داشت.

3 . همواره به روز و ترند است

دنیای مد همواره در حال آپدیت شدن است  و هایلایت مو روشی است که همواره به روز است و  می توان گفت از مد نمیفتد .

4 . آسیب کمتر مو نسبت به رنگ کل موها

از آنجایی که در پروسه هایلایت فقط قسمتی از موها رنگ می شوند در نتیجه اگر هم قرار باشد که آسیبی به موها برسد فقط مقداری از موها در گیر خواهند شد.

معایب هایلایت مو

قیمت هایلایت مو 1402

1 –  آسیب رسیدن به موها :

مهارت رنگ کردن موها یک حرفه کاملا تخصصی است که تقریبا می توان گفت که کار هر کسی نیست و حتما می بایست اطلاعات و دانش کافی راجع به آن داشت بنابراین اگر پروسه رنگ و هایلایت مو را در مرکزی غیر حرفه ای انجام دهید احتمال آسیب رسیدن به موها زیاد و نگران کننده خواهد بود.

2  – هزینه بالا :

در بعضی مراکز هزینه این خدمت آنچنان بالاست که واقعا غیر منصفانه به نظر می آید. هایلایت مو در مرکزی حرفه ای با دستمزد معقول می تواند تجربه خوبی را برایتان رقم بزند.

3 صرف زمان طولانی :

پروسه رنگ و هایلایت مو بسته به مقدار حجم و اندازه موها کاملا متفاوت می باشد. اما در کل این فرآیند نیازمند صرف زمان طولانی می باشد پس لازم است که از قبل معطل شدن را در نظر بگیرید.

• لیست قیمت هایلایت مو 1402

قیمت هایلایت  موی کوتاه تا پشت گردن (هر فویل) : 5۰ هزار تومان

 قیمت هایلایت  موی متوسط (هر فویل) :             7۰ هزار تومان        

قیمت هایلایت موی بلند ( هر فویل)  :          80 هزار تومان   

هم چنین بخوانید قیمت کاشت ناخن 1402

قیمت هر فویل دکلره 1402

علی رغم عوامل تاثیر گذار بر قیمت هایلایت مو مانند : اندازه فویل ، حجم موها ، اندازه موها ، برند متریال استفاده شده ، تخصص آرایشگر ، قیمت هر فویل دکلره در سال 1402 را می توان چیزی در حدود 80-120 هزار تومان بر آورد کرد. لازم به ذکر است که این مقدار کاملا حدودی و بسته به عوامل فوق و هم چنین محدوده جغرافیایی آرایشگاه می باشد.

قیمت دکلره موی کوتاه 1402

دکلره کردن مو هم نیازمند استفاده از فویل می باشد و در واقع بسته به میزان حجم و قد موها قیمت هر فویل دکلره مشخص می شود. برای تخمین قیمت دکلره موها می باست عکس یا فیلم موهایتان را برای آرایشگر بفرستید تا علاوه بر قد و حجم موها میزان آسیب دیدگی و رنگ فعلی موهایتان برای ارائه قیمت در نظر گرفته شود.

عوامل موثر بر قیمت هایلایت مو

اینکه بخواهیم از تمامی آرایشگران توقع داشته باشیم که نرخ درج شده در جدول بالا را ارئه بدهند کار درستی نیست چرا که عوامل بسیاری هستند که بر قیمت هایلایت مو تاثیر می گذارند از جمله :

1.منطقه جغرافیایی آرایشگاه :

حتما میدانید که نرخ خدمات ارائه شده در آرایشگاه ها با موقعیت مکانی مختلف متفاوت می باشد به طور مثال قیمت هایلایت مو در شمال تهران نسبت به مناطق جنوب تهران بیشتر خوهد بود.

2.مهارت آرایشگر :

آرایشگران حرفه ای دستمزد بالاتری نسبت به دیگر آرایشگران دارند و این مسئله کاملا منطقی می باشد زیرا آرایشگران حرفه ای درصد خطای پایین و یا نزدیک به صفر دارند و آنها می توانند بدون آسیب رساندن به موها ، رنگ دلخواه شما را مطابق با همان تصویری که به آنها نشان می دهید به شما ارائه دهند.

3.قد و جنس و مدل موی شما  :

قد و اندازه مو عامل بسیار مهمی در تعیین قیمت هایلایت مو می باشد طبیعتا هر چقدر موی بلند تری داشته باشید قیمت خدمات نیز بیشتر خواهد بود. جنس موی شما و رنگی که قبلا بر روی آن گذاشته اید بر میزان زمانی که یک آرایشگر باید  برایتان صرف کند تاثیر می گذارد به عنوان مثال اینکه چقدر یک آرایشگر بر روی موهایتان کار کند تا رنگ دلخواه به دست آید عامل تعیین کننده قیمت هایلایت مو می باشد.

4.متد های انجام هایلایت مو

روش های انجام هایلایت متفاوت می باشد استفاده از کلاه ، استفاده از فویل و …

استفاده از فویل یکی از مرسوم ترین روش های هایلایت مو می باشد. بهتر است قبل از انجام هایلایت روش انجام آن را بپرسید تا قیمت نیز برایتان روشن شود . هایلایت مو با استفاده از کلاه چون کمی با درد همراه است مشتریان روش فویل را انتخاب می کنند که تقریبا قیمت بالاتری نسبت به کلاه دارد . در نتیجه متد انجام فرآیند رنگ و هایلایت مو تعیین کننده قیمت آن می باشد :

هایلایت با فویل :

در این متد بر اساس حجم موها تعدادی فویل می برند و به کمک شانه دم باریک حجم قسمت جدا شده را کمتر می کنند تا سایه روشن یا همان هایلایت به درستی انجام شود سپس به کمک ترکیبات و مواد رنگی ، رنگ موی دلخواه را روی مو ها پیاده می کنند.

هایلایت با کلاه :

این روش نسبتا قدیمی می باشد و بعلت اینکه کمی دردناک است طرفداران اندکی دارد و اغلب کسانی که موهای کوتاهی دارند این روش را ترجیح می دهند البته ناگفته نماند که حرف آخر را آرایشگر می زند و آرایشگر است که طبق صلاحدید خود بر اساس حجم و قد موهای شما نوع روش هایلایت را انتخاب می کند.

ابزار مورد نیاز هایلایت مو :

برای انجام هر خدمتی به ابزار مخصوص آن نیاز است و برای ارائه یک هایلایت مو توسط شخصی حرفه ای ابزار زیر مورد نیاز می باشد:

1- متریال لازم از جمله پودر دکلره و رنگ مو

داشتن پک کامل رنگ مو از بهترین مارک ، پودر دکلره ، اولاپلکس ، اکسیدان ، برس ، شانه از ابتدایی ترین نیاز های یک آرایشگر فعال در لاین رنگ مو می باشد. در تصویر زیر جدیدترین کاشه رنگ پایه فلزی را مشاهده می کنید که دارای 4 ظرف مجزای رنگ می باشد که می توانید اط ظرفیت این ظرف ها بریای ترکیب رنگ مو و دکلره استفاده کنید. برای مشاهده قیمت کاسه رنگ کلیک کنید.

قیمت کاسه رنگ

2 – ابزار محافظتی آرایشگر مثل دستکش و پیش بند و ماسک

مثل تمام کارهای دیگر شعار ((اول ایمنی ، بعد کار )) را فراموش نکنید. از آنجایی که حین رنگ کردن مو با مواد شیمیایی سروکار دارید بهتر است جانب احتیاط را راعایت کنید تا دچار مشکلات تنفسی و پوستی نشوید . به عنوان مثال شما می توانید از دستکش های مخصوص رنگ کردن مو و هم چنین از ماسک کمک بگیرید تا هم به خودتان آسیبی نرسد و هم بتوانید ماهرانه به فعالیتتان ادامه دهید.

3 – صندلی آرایشگاه ( جهت نشستن مشتری )

برای پروسه رنگ مو در ابتدا مشتری می بایست بر روی یک صندلی بنشیند. یکی از صندلی های مناسب در آرایشگاه برای رنگ کردن مو استفاده از صندلی کوپ می باشد . این صندلی با داشتن ویژگی هایی همچون تنظیم تکیه گاه ، تغییر ارتفاع و چرخدار بودن گزینه مناسب برای این کار می باشد چراکه هم مشتری احساس راحتی می کند و هم شما می توانید به راحتی بر کارتان مسلط باشید. برای اطلاع از قیمت صندلی کوپ کلیک کنید .

قیمت صندلی کوپ
1500

4 – سرشور آرایشگاهی (جهت شستن موهای رنگ شده )

خب بعد از پروسه رنگ کردن مو حالا نوبت به شتستشوی مو ها می رسد که با کمک سرشور آرایشگاهی این کار ممکن می شود . سرشور آرایشگاهی وسیله ای بیه به صندلی است که به ابتدای آن یک سینک برای شتسن موها نصب شده است. سرشور مدل های مختلفی از جمله سرشور کاسه ثابت و متحرک ، سرشور ایستاده و سرشور مبله و سرشور خوابیده دارد که می توانید بر اساس نیاز و بودجه خود انتخاب کنید.

قیمت سرشور آرایشگاهی

5- ترولی آرایشگاهی :

ترولی آرایشگاهی را می توان به عنوان دست راست پرسنل فعال در لاین رنگ مو دانست. چرا که کار کردن در این حرفه نیازمند یک دستیار می باشد که ترولی می تواند نقش دستیار را به خوبی بازی کند . بعنوان مثال از ترولی آرایشگاهی می توان برای قرار دادن کاسه رنگ و برس و گیره و سایر مواد لازم برای رنگ مو استفاده کرد. ترولی را می توان به عنوان یک دراور چند کشو متحرک شناخت . این وسیله به شما کمک می کند تا بتوانید وسایلتان را تنها با هل دادن / کشیدن به جهات مختلف حرکت دهید. قیمت ترولی آرایشگاهی نسبت به سایر تجهیزات آرایشگاهی پایین تر است و در فروشگاه مبلمان دوستان می توانید خرید به صرفه را تجربه کنید.

قیمت ترولی آرایشگاهی

برای مشاهده و اطلاع از قیمت ترولی آرایشگاهی کلیک کنید.

خرید سرشور آرایشگاهی برای هایلایت مو

داشتن تجهیزات آرایشگاهی کامل می تواند بر افتادن نام شما بر سر زبان ها به عنوان یک متخصص رنگ و هایلایت مو کمک کند. برای خرید تجهیزات آرایشگاهی می توانید به مرکز فروش تجهیزات آرایشگاهی مراجعه کنید و بدون واسطه و با قیمت مناسب لوازم مورد نیاز خود را خریداری کنید.

به عنوان مثال قیمت سرشور آرایشگاهی و قیمت صندلی آرایشگاه در مراکز تولید تجهیزات آرایشگاهی به قدری مناسب است که می توانید مایحتاج مورد نیاز خود را نیز از آن مراکز خریداری کنید.

خرید سرشور آرایشگاهی یکی از با اهمیت ترین وسایل در بین متخصصین رنگ مو می باشد هرچه سرشور خریداری شده با کیفیت تر باشد میزان رضایت مشتری از ارائه خدمات شما نیز بیشتر خواهد بود. یکی از جدیدترین و بهترین سرشور های تولید شده در بازار سرشور کاسه متحرک می باشد. سرشور کاسه متحرک سرشوری است که سینک آن متحرک می باشد و این امکان را فراهم می سازد تا طبق قد و جثه مشتری آن را تنظیم کنید تا هم خودتان خسته نشوید و هم مشتری احساس راحتی داشته باشد در ضمن مزیت دیگر استفاده از سرشور کاسه متحرک این است که آب به لباس مشتری نفوذ نخواهد کرد و دیگر لباس مشتری حین شستشوی موها خیس نخواهد شد.

فروشگاه مبلمان دوستان یکی از همین مراکز پخش تجهیزات آرایشگاهی می باشد که در منطقه نعمت آباد واقع شده است و مدیریت آن را برادران آقا محمدی به عهده دارند. در این فروشگاه کلیه تجهیزات آرایشگاهی با قیمتی مناسب بدون دخالت واسطه ها در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد. شماره تماس جهت سفارش و خرید تجهیزات آرایشگاهی 09121005275 .

اگر خرید تجهیزات و ابزار آرایشگاهی برایتان به صرفه نیست می توانید به فکر خرید تجهیزات آرایشگاهی دست دوم باشید. با خرید سرشور آرایشگاهی دست دوم می توانید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید

مدل جدید هایلایت مو 2023

از آنجایی که مد روز دنیا همواره در حال تغییر و به روز شدن است خوب است با نگاهی به سایت های مختلف از جدیدترین هایلایت مو با خبر شوید . امروزه با گسترده و فراگیر شدن دنیای مجازی سطح توقع مردم بالاتر رفته است و دیگر به مدل های قدیمی راضی نیستند البته که حق دارند. حق همه ماست که همگام با پیشرفت دنیای امروزی ما هم پیشرفت کنیم.

نکات مهم افزایش مشتری هایلایت مو

اگر می خواهید به عنوان یک آرایشگر حرفه ای در لاین رنگ مو فعالیت کنید بهتر است با رعایت چند نکته تحقق آرزوهایتان را مشاهده کنید :

خوش برخورد بودن :

همواره مشتریان به دنبال سالن های زیبایی هستند که هم خدمات با کیفیتی را ارائه دهند و هم خوش برخورد باشند. داشتن برخوردی مناسب با مشتری ، صبور بودن و با ملایمت رفتار کردن از ویژگی هایی است که می تواند بر جذب مشتری در سالن شما تاثیر بگذارد.

داشتن قیمت منصفانه :

اگر تعرفه خدماتی که ارائه می دهید منصفانه و معقول باشد درصد رضایت مشتریان از شما بیشتر خواهد بود. این مسئله که تعرفه خدمات در نقاط شما شهر بیشتر از مناطق دیگر است امری کاملا طبیعی است ولی اینکه بخوایهد بنرخ های نجومی را برای دستمزد رنگ مو تعیین کنید کاملا ناعادلانه است .

خرید تجهیزات آرایشگاهی کامل :

امروزه خانوم ها آرایشگاه هایی را انتختاب می کنند که هم از لحاظ دکوراسیون شیک باشد و هم مجهز به تمام تیزات آرایشگاهی باشد. لزوم کار یک پرسنل آرایشگاه که در لاین رنگ مو فعالیت می کند داشتن وسایلی نظیر : خرید سرشور آرایشگاهی ، خرید صندلی آرایشگاه ، خرید ترولی آرایشگاه از ابزار های مورد نیاز شما می باشد.

به روزرسانی اطلاعات :

دنیای مد همواره در حال تغییر و به روز شدن است و مشتریان هم این تغییر را می فهمند و به دنبال مراکزی هستند که اخرین متد های روز دنیا را فراگرفته باشند. شرکت در دوره های آپدیت که معمولا هزینه های بالایی ندارند می تواند شما را به هدفتان نزدیک تر کند.

اگر به تازگی سالن آرایشگاهی خود را تاسیس کرده اید و به فکر خرید تجهیزات آرایشگاهی هستید به فروشگاه مبلمان دوستان به آدرس زیر سربزنید.

تهران . شرق به غرب آزادگان ، بعد از پل شهید کاظمی ، نعمت آباد ، بلوار شقایق ، مجتمع تجاری شقایق ، فروشگاه مبلمان دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *