تجهیزات آرایشگاهی

تعرفه قیمت کاشت ناخن در سال 1402

قیمت میز کاشت ناخن

قیمت کاشت ناخن

تعرفه قیمت کاشت ناخن 1402 یکی از پر جستجو ترین عباراتی است که امروزه هر ناخن کاری به دنبال آن است. کاشت ناخن یکی از موارد زیبایی است که در چند سال اخیر بسیار ترند شده است ، بطوریکه از هر 10 نفر خانم 8 نفر این خدمت را انجام داده اند.

پروسه کاشت ناخن از لحاظ زیبایی انقدر جذابیت دارد که هر بانوی زیباجویی را به وسوسه کاشت ناخن یا حتی ژلیش ناخن می اندازد. ما در این مقاله سعی داریم تا تعرقه قیمت کاشت ناخن 1402 و سایر خدمات مربوط به ناخن را برایتان لیست کنیم و هم چنین از معایب و فواید این امر شما را آگاه سازیم .

کاشت ناخن

امروزه کاشت ناخن و ترمیم ناخن در بین بسیاری از بانوان بسیار پرطرفدار و فراگیر شده است. خانم‌هایی که برای فرایند کاشت ناخن اقدام می‌کنند ، به دلایلی به ویژه زیبایی ناخن این کار را انجام می‌دهند و بیشتر مواقع ماهی یکبار (30 روز یک بار) و یا سه هفته در میان  برای ترمیم ناخن خود، نزد ناخن کار می‌روند. زیبایی ناخن‌ها و مقاوم شدن ناخن‌ها در برابر شکستن ناخن و همیشه مرتب بودن از برجسته ترین ویژگی‌های ترمیم و کاشت ناخن اصولی است.

برای پروسه کاشت ناخن می بایست به سراغ ناخن کار های حرفه ای بروید این امر فعالیتی نیست که بتوانید خودتان در منزل بدون دانش و ابزار لازم انجام دهید. ناخن کار ها با گذرندان دوره های آموزشی و بعضا با دریافت مدرک مشغول به این کار می شوند. آنها با داشتن ابزار لازم از جمله سوهان برقی ناخن ، دستگاه یو وی ،  فن ، ابزار مانیکور و پدیکور ( پوشر ، نیپر ، قیچی ، سوهان دستی و … ) به پروسه کاشت ناخن مشغول می شوند.

اما یکی از بیشترین مسائلی که بانوان به دنبال آن هستند، دانستن هزینه و قیمت کاشت ناخن و خدمات مربوط به مانیکور و پدیکور است.

و پرتکرارترین سوال در بین تمام زنان و دختران این است که قیمت کاشت ناخن کدام ناخن کار مناسب تر است ؟

تعرفه قیمت کاشت ناخن 1402

نوع خدمتقیمت
قیمت کاشت ناخن با پودر350 هزار تومان
قیمت کاشت ناخن  با ژل450 هزار تومان
قیمت ترمیم ناخن با پودر200 هزار تومان
قیمت ترمیم ناخن با ژل250 هزار تومان
قیمت طراحی بیبی بومر200 هزار تومان
قیمت لمینیت ناخن200 هزار تومان
ترمیم لمینیت150 هزار تومان
قیمت پدیکور پا 200 هزار تومان
قیمت کروم هر انگشت25 هزار تومان
قیمت شوگر هر انگشت25 هزار تومان
قیمت فرنچ هر انگشت25 هزار تومان
قیمت ژلیش ناخن150 هزار تومان
قیمت ریموو ناخن80 هزار تومان

قیمت ترمیم ناخن 1402

مسلما زیبا سازی ناخن(کاشت ناخن) و تداوم آن(ترمیم ناخن) که زیبایی دست و افزایش اعتماد به نفس را به دنبال دارد. هزینه ای در پی دارد که واقعا ارزشش را هم دارد.

قیمت کاشت ناخن با توجه به روش و نوع مواد و عوامل دیگری که در پایین تر ذکر می شود متغیر است.
زمان ترمیم ناخن بستگی به نوع کاشت ناخن دارد که از دو هفته تا یک ماه می باشد. در واقع زمانی که ناخن رشد می کند و بلندتر می شود و دیگر کاشتی که انجام دادید ظاهر خوبی ندارد و اذیت کننده است. این زمان موعد ترمیم ناخن است .
هزینه ترمیم ناخن کمتر از کاشت ناخن است و اگر دقیق تر بخواهیم بگوییم نصف تا یک سوم هزینه کاشت ناخن می باشد.

قیمت ریمو ناخن 1402

اگر بعد از مدتی بنا به شرایطی اعم از ابتلا به عفونت قارچی ناخن یا حتی دلزدگی تصمیم به ریمو ناخن هایتان داشتید بهتر است نزد ناخن کار انجام دهید. بعضی از سایت ها ریمو ناخن کاشت شده در خانه را آموزش می دهند که ما توصیه نمیکنیم ، چرا که این کار ممکن است ریسک هایی به دنبال داشت باشد مانند کندن ناخن اصلی خودتان ، آسیب دیدن پوست اطراف ناخن و … . هنگامی که به ناخن کار مراجعه کنید در مدت زمان اندکی با ابزار و متریال خاص اقدام به ریمو ناخن های شما می کند بدون اینکه دردی را متحمل شوید. قیمت ریموو ناخن هم مانند هزینه کاشت ناخن بستگی به عوامل بسیاری دارد اما به طور میانگین می توان گفت هزینه ریمو ناخن 1402 از 80 هزار تومان شروع می شود.

قیمت کاشت ناخن 1402

عوامل تاثیر گذار بر قیمت کاشت ناخن 1402 :

همان طور که  تعرفه هر خدمات در یک سالن زیبایی با دیگر سالن ها متفاوت است قیمت کاشت ناخن نیز همین طور می باشد.

قیمت کاشت ناخن 1402 بستگی به عواملی همچون :

1 –  منطقه جغرافیایی

همان طور که می دانید تعرفه خدمات زیبایی در شمال شهر بیشتر از مناطق مرکزی و جنوبی می باشد چرا که قیمت اجاره ها  و هم چنین متریال مصرفی نیز در آن جا بیشتر است در نتیجه بر روی تعرفه خدمات ارائه شده نیز اثر می گذارد.

2 –  تخصص و حرفه ناخن کار

ناخن کار هایی که تخصص بیشتر و سابقه کار بالاتری دارند می توانند نتیجه کار بهتری ارائه دهند. از همین رو تعرفه آنها نیز بالاتر می باشد.

3 – نوع متریال بکار گرفته شده :

هر چه متریال بکار رفته در پروسه کاشت ناخن از کیفیت بالاتری برخوردار باشد ماندگاری ناخن کاشت شده نیز بهتر خواهد شد.

4 – مدل انتخابی مشتری

حتما این را می دانید که قیمت کاشت ناخن1402 بستگی به مدل انتخابی شما دارد در واقع هر چه مدل انتخابی شما به طراحی بیشتری نیاز داشته باشد قیمت ان نیز بیشتر خواهد شد.

5- نوع دکوراسیون سالن زیبایی :

این که مدل دکوراسیون سالن زیبایی به چه شکل باشد فارغ از قیمت میز ناخن می تواند عامل بسیار مهمی به حساب بیاید. حتما بعضا مشاهده کردید که سالن های زیبایی که از تجهیزات آرایشگاهی لاکچری استفاده می کنند از لحاظ نرخ خدمات نیز با سایر سالن های زیبایی تفاوت دارند و هزینه بالاتری دریافت می کنند. اگر سالن دار هستید و به دنبال لیست خرید تجهیزات سالن زیبایی هستید خواند این مقاله به شما توصیه می شود.

مزایا و معایب کاشت ناخن 

حتما این مطلب بارها از سمت نزدیکان خود شنیده اید که (( ناخن طبیعی خودت مگه چه مشکلی داشت که ناخن کاشتی ؟؟))

اینکه آنها این مطلب را از روی دلسوزی می گویند که مبادا آسیبی به صدف ناخن های شما برسد کاملا درست است اما همیشه هم قرار نیست در پروسه کاشت به دنبال آسیب باشیم .

مزایای کاشت ناخن :

1 – مرتب و یکدست بودن ناخن ها برای مدت طولانی :

اینکه ناخن ها برای مدت سه هفته یا یکماه ( تا زمان ترمیم ) مرتب و یک اندازه و بدون لب پریدگی باشند حس خوبی است که هر بانویی به دنبال آن است.

2 – زیباتر شدن ناخن ها :

داشتن ناخن های لاک زده و مرتب باعث بالا رفتن اعتماد به نفس در خانم ها می شود. چرا که اینگونه حس زیبا شدن را در وجود بانوان القا می کند .

3 – استحکام بیشتر ناخن ها

از آنجایی که هنگام پروسه کاشت یا ژل ، یک لایه مواد شیمیایی بر روی ناخن ها قرار می گیرد همین باعث می شود تا حین کار کردن یا ظرف شستن ناخن ها دیگر نشکنند و محکم تر از قبل باشند.  

معایب کاشت ناخن :

1 – احتمال آسیب به ناخن ها

حین پروسه کاشت ناخن استفاده از سوهان برقی بر روی صدف ناخن باعث آسیب رسیدن به آن می شود و باعث می شود در بعضی مواقع کمی احساس درد داشته باشید و همین ممکن است باعث آسیب به ناخن ها شود.

2- هدر رفتن زمان

از آنجایی که پروسه ترمیم ناخن نیازمند حدودا 1 الی دو ساعت  زمان می باشد و هم چنین می بایست برای انجام این کار در نوبت باشید و از قبل وقت گرفته باشید می تواند به نوعی هدر رفتن زمان را بریتان در پی داشتته باشد.

3- هزینه بالا

همانطور که در جدول بالا نرخ قیمت کاشت ناخن ذکر شد می توانید برآورد کنید که ماهانه چقدر پول برای ناخن هایتان خرج کرده اید و شاید بتوانید با این مبلغ یک هدف ماندگار و ارزشمند را دنبال کنید.  

4 – ابتلا به بیماری های عفونی ( در صورت رعایت نکردن نکات بهداشتی )

اگر حین پروسه کاشت ناخن سوهان برقی و سایر وسایل مربوط به کاشت ناخن با مواد مخصوص ضد عفونی نشوند ممکن است خطر آفرین باشد و بیمار را از شخص قبلی به نفر بعدی منتقل کند.

5- حساسیت پوستی

همانطور که پیش تر گفته شد در پروسه کاشت ناخن از مواد شیمیایی استفاده می شود که ممکن است حساسیت و آلرژی افرادی را در پی داشته باشد. معمولا دیده شده است که بعضی اشخاص پس از پروسه کاشت ناخن دچار خارش و التهاب سر انگشتان خود شده اند.

6- ضعیف شدن ناخن ها

به علت استفاده از سوهان برقی که روی صدف ناخن می کشند و هم چنین ماندگاری مواد کاشت ناخن به مدت چندین ماه بر روی ناخن ها از بین رفتن ظاهر ناخن های قدیمی و هم چنین سست شدن آن ها وضعیت بدی است که بوجود خواهد آمد.

7 – تاثیرات اشعه UV

نحوه‌ خشک شدن لاک ناخن‌ها یکی از نگرانی‌های اخیر محققان است. ژل سخت کننده‌ی لاک‌های ناخن باید در معرض نور UV قرار بگیرند تا خشک شود، این موج الکترومغناطیسی دارای اثرات زیان آور شناخته شده‌ای است که استفاده مکرر از این اشعه‌ی ماورا بنفش می‌تواند موجب عوارضی مانند، چین و چروک و حتی سرطان پوست شود. همچنین می‌تواند به طور غیرمستقیم به DNA انسان آسیب بزند. خانم‌های باردار به دلیل شرایط حساس‌تری که دارند، باید مراقبت بیشتری از خود داشته باشند. در نتیجه توصیه می‎‌شود در هنگام بارداری به هیچ عنوان از این دستگاه استفاده نشود.

8- تاثیرات منفی گازهای سمی

در لاک ناخن مواد شیمیایی مانند تولوئن (Toluene)، فرمالدهید (Formaldehyde) و دی بوتیل فتالات (DBP) و نیترو سلولز (Nitrocellulose) استفاده می‌شود که هر کدام می‌توانند برای سلامتی ما خطرناک باشند.

تولوئن ماده‌ای حلال است که از جدا شدن رنگ از ناخن جلوگیری می‌کند. این ماده‌ شیمیایی می‌تواند به سیستم عصبی بدن آسیب برساند.

فرمالدهید ماده‌ای شیمیایی است که به عنوان سخت کننده‌ی ناخن استفاده می‌شود و باعث ماندگاری طولانی مدت لاک روی ناخن می‌شود اما این ماده یک عامل سرطان‌زا نیز معرفی می‌شود.

دی بوتیل فتالات ماده‌ای برای جلوگیری از شکسته شدن ناخن‌هاست اما می‌تواند موجب آسیب رسیدن به بدن نیز گردد.

نیترو سلولز نیز ماده‌ای است که موجب استحکام و سریع شدن چرخه‌ خشک شدن ناخن می‌گردد اما پاک کردن این ماده به استونی نیاز دارد که می‌تواند موجب ایجاد بیماری‌های پوستی و حتی گوارشی گردد.

اگر مرکز کاشت ناخنی که به آن مراجعه می‌کنید دارای تهویه مناسب نباشد، این گازهای سمی در محیط باقی می‌ماند و منجر به ایجاد عوارض بسیار بدی در سلامتی می‌شود. از جمله‌ این عوارض می‌توان به تحریک پوست، واکنش‌های آلرژیک، مشکلات تنفسی، آسم و حالت تهوع اشاره کرد.

آشنایی با انواع روش های کاشت ناخن

کاشت ناخن به روش های مختلفی انجام می شود که علاوه بر جنبه زیبایی آن به سلامت ناخن افرادی که ناخن های آسیب دیده دارند کمک شایانی می کند.

کاشت ناخن با پودر :

پرکاربردترین روش های کاشت ناخن که ماندگاری بیشتری هم دارد کاشت ناخن پودری می باشد که از دو نوع مواد پودر اکریلیک و لیکوئید در این روش استفاده می شود.

بعد از کاشت ناخن پودری،کاشت ناخن ژله ای محبوبیت بیشتری دارد که چند لایه ژل در انواع مختلف زده می شود. سپس ناخن را در دستگاه مخصوصی (دستگاه یو وی ) قرار میدهند که حالت چسبندگی نداشته باشد. این روش مناسب افرادی است که به متریال مواد لیکوئید و اکریلیک حساسیت دارند.

کاشت ناخن با ژل :

کاشت ناخن لاک ژلیش هم که پیشرفته ترین روش کاشت ناخن است و طرفداران زیادی دارد به این صورت است که چند لایه لاک های مخصوص این کار زده می شود. بین هر لایه ناخن در دستگاه قرار می گیرد تا خشک شود. در پایان کار درخشش زیبا و خاصی به ناخن ها می بخشد. این روش به عنوان بی ضررترین روش ها شناخته می شود چرا که در این روش امواد اضفی به غیر از لاک بر روی ناخن ها زده نمی شود در اصل ناخن ها خیلی سالم تر می مانند.

کاشت بیبی بومر :

روش بعدی کاشت ناخن بیبی بومر است که حالت هایلایت دارد که ناخن کار با مهارت خود دو رنگ سفید و هلویی را با هم ادغام می کند و رنگ طبیعی ناخن که در ریشه صورتی رنگ است و هرچه به نوک ناخن می رسد سفید می شود را پیاده می کند و ظاهری طبیعی دارد البته در روش بیبی بومر بعضا از دستگاه مخصوصی بنام air brush ( ایر براش ) نیز استفاده می کنند که باعث سهولت در کار می شود ولی ناگفته نماند که در روش دستی زیبایی کار دو چندان است.

قیمت کاشت ناخن بیبی بومر

مدل ناخن جدید 1402

مدل های بسیاری از کاشت ناخن از همان دهه های ابتدایی در بازار به چم می خورد که بعضا منسوخ شده و بعضی هنوز هم به روز هستند و مورد استفاده قرار می گیرند.

رنگ هایی مانند سفید و مشکی و قرمز رنگ های پر طرفدار کاشت ناخن به حساب می آیند که همواره طرافداران بسیاری دارند . رنگ هایی که این روز ها بسیار ترند شده اند کروم ، هولوگرامی ، شوگر و … هستند. مدل هایی مانند فرنچ ناخن همواره مد هستند و در هر سنینی و برای هر مجلسی مورد استفاده قرار می گیرند . برای دیدن مدل کاشت ناخن بیشتر می توانید به سایت های خارجی سر بزنید تا از جدیدترین مدل ها با خبر شوید.

خرید میز ناخن کار

خرید میز کاشت ناخن اصول اولیه کار یک ناخن کار می باشد. از آنجایی که یک ناخن کار حرفه ای می بایست تمام وسایل مربوط به حرفه خود را تمام و کمال تهیه کند خرید میز ناخن هم یکی از واجبات است. قیمت میز ناخن همواره در سطح مناسبی قرار داشته به طوریکه برای خرید آن لازم به هزینه بسیار زیادی نمی باشد. در فروشگاه مبلمان دوستان که مرکز فروش تجهیزات آرایشگاهی می باشد می توانید به خرید مایحتاج سالن زیبایی خود بپردازید.

قیمت میز ناخن جدید

راه های افزایش مشتری کاشت ناخن :

همه کسب و کار ها به دنبال این هستند که مشتری بیشتری را جذب کنند و همواره در نظر مشتری خوش بدرخشند . برای اینکه شاهد افزایش مشتری به سالن زیباییتان باشید لازم است به نکات زیر توجه کنید :

1- خوش برخورد باشید

حتما بارها به این مساله برخورد کرده اید که مشتری ها بیشتر جذب افرادی می شوند که علاوه بر ارائه خدمات حرفه ای خوش برخورد نیز هستند. از آنجایی که شما در طول روز با افراد زیادی برخورد دارید که هر کدام سلیقه و رفتار متفاوتی دارند می بایست در ابتدا صبور و سپس مهربان باشید . ممکن است با فرادی سروکار داشته باشید که کمی سخت گیر و وسواس گرایانه رفتار کنند ولی در مقابل از شما رفتاری خونسرد طلب کنند این امری کاملا طبیعی است . شما در جایگاه یک ناخن کار باید صبوری و مهربانی و خوش برخورد بودن را پیشه کار خود کنید و به شما اطمینان خواهیم داد که طی مدتی شاهد افزایش مشتری در سالنتان خواهید بود .

2- دانش خود را به روز کنید

همه مشتریان در جریان مد روز دنیا هستند و از ناخن کار خود توقع پیاده سازی مدل دلخواهشان را که در اینترنت پیدا کرده اند دارند. در همین راستا می بایست شما به عنوان یک ناخن کار حرفه ای از جدیدترین متد ها باخبر شوید و آن را برای مشتری پیاده سازی کنید. خوشبختانه در نقاط مختلف شهر مراکز آموزش خدمات کاشت ناخن وحود دارند که شما می توانید با مراجعه به آنجا و شرکت در یک دوره آموزشی اطلاعات خود را آپدیت و مشتریانتان را راضی نگه دارید .

3- از تبلیغات در فضای مجازی کمک بگیرید

امروزه همه کسب و کار ها در فضای مجازی برای خود صفحه مختص خود را دارند که از طریق آن مشتریان زیادی پیدا کرده اند. تقریبا می توان گفت که فعالیت در فضای مجازی اجباری است . شما از این طریق می توانید مدل های خود را به مشتریانتان نشان دهید . یا حتی در قالب پست های آموزشی طرفدارانی را به موضوعات خود علاقه مند کنید تا شما را دنبال کنند.

4- از تجهیزات حرفه ای ناخن کار استفاده کنید

اشتفاده از جدیدترین تجهیزات آرایشگاهی و ناخن کاری می تواند جلوه زیبایی به سالن زیباییتان ببخشد . خوب است بدانید که مشتریان جذب سالنی می شوند که ظاهر شیک و جذابی دارد. فروشگاه مبلمان دوستان ارئه دهنده صفر تا صد تجهیزات ناخن کاری و آرایشگاهی در کنار شماست تا با خیال راحت به خرید میز ناخن کار و صندلی ناخن کار و … بپردازید.

5- قیمت منصفانه برای خدماتتان ارائه دهید

اینکه شما در چه منطقه ای فعالیت می کنید می تواند بر تعرفه قیمت کاشت ناخن تاثیر بگذارد . ارائه قیمت منصفانه هم مشتریان بیشتری را به سالن شما می کشاند و هم وجدان راحت تری خواهید داشت.

پدیکور

به عملیاتی که طی آن پاها به زیبایی می رسند پدیکور گفته می شود. این عملیات می تواند شامل دور گیری ناخن های پا و فرم دادن و لاک زدن ناخن ها باشد و هم چنین عملیات مراقبتی مانند کف سابی کف پا روغن یا پارافین تراپی و ماساژ کف پا را پدیکور می نامند.

مراقبت از پوست پاها به جوانسازی آن کمک می کند پدیکور را می توان یک روش درمانی و هم زیبایی دانست. حین فرآیند پدیکور عملیات ماساژ کف پاها موجب افزایش خون رسانی می شود و خستگی را کاهش می دهد.

مراحل پدیکور

ابتدا پاها را درون یک حوضچه ( که بر روی استیج تمامی صندلی های پدیکور وجود دارد) می خیسانند ، سپس کوکتل پدیکور ( شیئ شبیه به قرص جوشان معطر و مدل دار ) را درون آب می اندازند این کار باعث نرم شدن پوست رویی پاها می شود بعد با استفاده از یک کفساب سلول ها و پوست های مرده کف پا را می ساییند تا از بین بروند و پوست تازه نمایان شود. در بعضی از پدیکور ها مراحل روغن تراپی یا پارافین تراپی نیز انجام می شود که سبب نرم تر شدن پوست روییی پا می شود.

قیمت پدیکور 1402

اگر در سالنتان خدمات پدیکور ارائه می دهید حتما می دانید که خرید صندلی پدیکور شیک چقدر می تواند در دکوراسیون سالن شما تاثیر گذار باشد. امروزه قیمت صندلی پدیکور در رنج های مختلفی وجود دارد که شما می توانید بر اساس میزان بودجه خود مدل مناسبی را انتخاب و خریداری کنید. صندلی های پدیکور به تازگی آن چنان زیبا طراحی شده اند که بسیار چشم نواز هستند و می توانند جلوه دوچندانی را به سالن زیباییتان ببخشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *